Kodu-Eestil, Välis-Eestil

ära kadus vahe,

üle terve me planeedi

lehvib Eesti tahe!

Hinges kaunis Eesti maastik,

eesti keele kõla,

täna südamele makstud

lauluga saab võla!

Need on kaks viimast salmi Aapo Ilvese luuletusest, millega avati ESTO ja Lääneranniku päevade laulupidu suvel 2013 San Franciscos. Nii sellest kui ka paljudest teistest helisevatest üritustest – viimasest Estivalist Rootsis kuni XXVI üldlaulupeoni Tallinnas – on jäänud kaunis mälestus. Algab uus lauluhooaeg.

Jaanuaris 2015 korraldavad Ameerika eestlased vägeva kultuurse puhkusekruiisi Kariibi merel.

Mis oleks kui looks üheskoos ühe võimeka PROJEKT-KONTSERT-KONNAKOORI -  (sõprus-konna, kogu-konna, laulurahva pere-konna) SEGAKOORI?

Kõiki koorilaulukogemusega ja head seltskonda armastavaid rahvuskaaslasi kutsub südatalvel kuumalt suvisele laevareisile eksklusiivne loominguline ühendus – Kalev Lindali Konnakoor ja ansambel Curly Strings. Projektikoori on oodatud kõik Euroopa Eestlaste Koori, teiste välis-Eesti ja loomulikult ka Eesti kooride lauljad. Laulame üheskoos „Üle ilma“, nii et lained vahused!

Et töökorraldus (repertuaar, noodid, proovid laevas ja eelproovid Eestis) kokku leppida ning orgunn käima panna, on esimeseks asjaks vaja selgeks saada, kui palju on kruiisikooris lauljaid. Siis lepime KLENK-IEP korraldajatega kokku programmis osalemise üksikasjad, loome omavahel kommunikatsiooni süsteemi (list, Facebook) ja hakkame õhinaga valmistuma.

Nüüd on sul  septembri lõpuni rahulikult aega mõtelda - KAS OLLA  VÕI  MITTE OLLA...